Kontakt


Firma handlowo-usługowa Barbara Samelczak

Adres: ul. Kasztanowa 2a, Bucz 64-234 Przemęt
woj. wielkopolskie

Tel: 65 549 81 24
Kom: 601 576 101
Fax: 65 549 89 12

Email: biuro@samelczak.com

Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 8.00 - 16.00


  •  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez Firma handlowo-usługowa Barbara Samelczak z siedzibą w Przemęcie w celach związanych z realizacją zgłoszenia, udzielaniem odpowiedzi na zgłoszenie, przygotowaniem i przesłaniem oferty handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do przesłania i realizacji zgłoszenia. Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Firma handlowo-usługowa Barbara Samelczak z siedzibą w Przemęcie.

  •  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez Firma handlowo-usługowa Barbara Samelczak z siedzibą w Przemęcie w celach przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w adres email lub numer telefonu komórkowego.Wypełnij wszystkie pola!


Zadaj pytanie

Jeżeli masz pytanie, chcesz poznać szczegóły naszej oferty nie wahaj się napisz do nas. Odpowiemy tak szybko jak to będzie możliwe. Napisz, zadzwoń albo odwiedź nas w naszym biurze w Buczu